Profile LED w reklamie i podświetlaniu krawędziowym szyb

Oświetlenie LED znajduje szerokie zastosowanie we wnętrzach oraz na zewnątrz – w ogrodach, na podjazdach czy też na trasach. Jest wybierane tam, gdzie liczy się uzyskanie efektownego oświetlenia przestrzeni, zaakcentowane jego stylu, a przy tym dzięki swojej energooszczędności nie wymaga znacznych wydatków poniesionych na energię eklektyczną. W związku z tym profile LED wybierane są także do oświetlania przestrzeni reklamowej zarówno statycznej, jak i na przykład na pojazdach ciężarowych czy dostawczych.

Profile LED w reklamie

Dzięki profilom LED można skutecznie podświetlać powierzchnie reklamowe. Efektowne światło rzucone na powierzchnię reklamową, powoduje, że jest ona lepiej widoczna z odległości, wzbudza zainteresowanie, przyciąga wzrok. To powoduje, że zwiększa się jej skuteczność, zapamiętywalność marki, co z kolei przekłada się na lepsze wyniki firmy, która zdecydowała się na tak niewielką inwestycję.

W oświetlaniu nietypowych przestrzeni reklamowych bardzo dobrze sprawdzają się profile 45–ALU, które dzięki kątowi świecenia wynoszącemu 45 stopni mogą być łatwo zamocowane w załamaniach, na przykład pomiędzy obramowaniem a nawierzchnią reklamy czy też ramą samochodu, a jego ścianami zewnętrznymi. Kąt świecenia wynoszący 45 stopni powoduje, że światło rozprowadzane jest po maksymalnej powierzchni, a przez to także nie powoduje oślepienia. Osobną kategorię stanowią profile EX-ALU do krawędziowego podświetlania tablic, plexi i szyb. Prosty montaż i solidne mocowania umożliwiają tworzenie zarówno reklam montowanych do ściany, jak i wiszących, podświetlanych półek itp. Możliwość grawerowania laserowego na użytej powierzchni pozwala tworzyć dowolne wzory, a załamanie światła z taśm LED zamontowanych w tym profilu powoduje efektowne eksponowanie graweru.

Ekologicznie i ekonomicznie

Koszty związane z zastosowaniem do reklam profili LED nie są wysokie – dzięki nim można wydajnie oświetlać nawet większą przestrzeń bez znacznych wydatków na energię elektryczną. Żywotność diod LED sprawia przy tym, że są one ekologiczne i znacznie bardziej ekonomiczne od standardowych sposobów oświetlania reklam.rekl1 Profile LED w reklamie i podświetlaniu krawędziowym szyb rekl2 Profile LED w reklamie i podświetlaniu krawędziowym szyb exalu Profile LED w reklamie i podświetlaniu krawędziowym szyb exalu1 Profile LED w reklamie i podświetlaniu krawędziowym szyb exalu2 Profile LED w reklamie i podświetlaniu krawędziowym szyb exalu3 Profile LED w reklamie i podświetlaniu krawędziowym szyb exalu5 Profile LED w reklamie i podświetlaniu krawędziowym szyb

Dodaj komentarz