Profile LED w ekspozycji, galeriach, wystawach

Profile LED w ekspozycji

Okrągłe profile PDS–O sprawdzają się niezawodnie w przypadku wnętrz ekspozycyjnych. Zostały zaprojektowane specjalnie do tworzenia niezabudowanych opraw oświetleniowych. Mogą być wykorzystane wspólnie z osłonami mlecznymi oraz przezroczystymi w różnych kształtach,  a dzięki gotowym mocowaniom oraz zawieszkom mogą być także stosowane jako podwieszane. Z użyciem systemów linkowych mogą posłużyć zarówno jako oświetlenie sufitowe, jak i ścienne. Niewielkie rozmiary profilu PDS–O, jego lekkość, estetyczne wykonanie poprzez podwójne anodowanie oraz bardzo dobre odbieranie nagromadzonego ciepła z pasków LED pozwalają na tworzenie różnych projektów oświetleniowych i wyjątkową trwałość.

Sufitowe, ścienne i stojące

Dzięki użyciu profili PDS – O można stworzyć nie tylko oświetlenie wiszące oraz ścienne z zastosowaniem linek i systemów mocowań, ale przy tym także stojące z użyciem specjalnych elementów instalacyjnych w postaci tzw. bazy dla profilu. Wszechstronne profile LED powodują, że każde wnętrze ekspozycyjne może uzyskać dyskretne, ale i skuteczne oświetlenie. Energooszczędność diod LED powoduje, że nie pobierają one dużej ilości prądu, co ogranicza koszty ekspozycji nawet przy oświetleniu włączonym non stop. Z kolei żywotność diod w taśmach LED dzięki użyciu profili sprawia, że nie wymagają one częstych wymian na nowe, ponieważ mogą świecić nawet przez  kilkadziesiąt tysięcy godzin.

Nie tylko w galeriach

Oświetleniowe profile LED sprawdzają się nie tylko w galeriach sztuki, ale również w przypadku każdego innego rodzaju ekspozycji, na przykład w sklepie czy też w firmie, gdzie mogą one podkreślać jej produkty czy nagrody. Profile LED mogą być zastosowane także w domach, na przykład do oświetlenia obrazów, grafik, biblioteczek czy faktury ścian – możliwości są praktycznie nieograniczone, a rezultaty zawsze wyróżniają się estetyką. Pełną ofertę profili LED firmy Kluś znajdą Państwo w naszym sklepie!eksp6 Profile LED w ekspozycji, galeriach, wystawach eksp7 Profile LED w ekspozycji, galeriach, wystawach eksp8 Profile LED w ekspozycji, galeriach, wystawach eksp9 Profile LED w ekspozycji, galeriach, wystawacheksp1 Profile LED w ekspozycji, galeriach, wystawach

Dodaj komentarz