Salon LED jest nowoczesnym sklepem internetowym, specjalizującym się w sprzedaży oświetlenia LED. Bogaty asortyment naszego sklepu pozwala na zaaranżowanie wnętrz w dowolny sposób. Jako firma z dużymi ambicjami pragniemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oświetlenie nie pełni już wyłącznie funkcji praktycznej, ale stało się ważnym elementem dekoracyjnym, co potwierdzają starannie dobierane przez nas produkty. Oferujemy oświetlenie LED renomowanych producentów, którzy zapewniają najwyższą jakość wykonania oraz zróżnicowaną i oryginalną stylistykę. Funkcjonalność i estetyka produktów pasują do tradycyjnych aranżacji wnętrz, jak i do projektów zupełnie nowatorskich. Dążymy do zaspokojenia indywidualnych potrzeb każdego klienta poprzez współpracę z licznymi producentami, co gwarantuje zapewnienie zróżnicowanej oferty i dobór produktów najlepszej jakości. Zapewniamy duży wybór produktów takich firm jak: Aquaform, Astro Lighting, BPM Lighting, Cleoni, ELKIM Lighting, Elstead Lighting, KLUŚ, Led-Pol, LEDS-C4, Linea Vardace, MA&DE, Paulmann, Philips, Skoff, Spotlight i Spotline. Do producentów, z którymi współpracujemy zaliczają się również: Arturo Alvarez, BriTop, Decor System, Eurostar, Fantasia Ceiling Fans, Ideal Lux, Kanlux, Ledecco, Ledionopto, Linea Light, Lumenio, Lumenmax, Lumida, Manamana, Mantra, Massmi, Moree, Rabalux, Ramko, Reality, Sanneli Design, Schuller, Serralunga-1825, Zuma Line i inni, których produkty mamy w ofercie.

Dynamicznie rozwijająca się technologia LED pozwala na tworzenie coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań umożliwiających instalację oświetlenia nawet w najbardziej nietypowych miejscach. W naszym sklepie dostępne są nie tylko lampy sufitowe, ale również kinkiety, lampy stołowe i biurkowe, lampy podłogowe, lampy ogrodowe, oświetlenie schodowe, oświetlenie kuchenne, oczka stropowe i halogeny LED. Ponadto wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów w kwestii specjalnego oświetlenia do pokoi dziecięcych, oświetlenia mebli i witryn, lamp nad obrazy, oświetlenia zewnętrznego oraz wentylatorów sufitowych. Firma skoncentrowała się też na ważnej kwestii, jaką jest oświetlenie łazienkowe, które ze względu na poziom wilgotności w łazience musi wykazywać się wodoodpornością. Wśród dostępnych produktów znajdują się również taśmy LED, profile LED, oprawy sufitowe i wszelkie niezbędne akcesoria ledowe. Obok praktycznych rozwiązań nie mogło zabraknąć również produktów o charakterze typowo dekoracyjnym. Firma oferuje nie tylko znakomite koncepcje oświetleniowe, ale zapewnia również najwyższe standardy obsługi. Doradzamy w wyborze rozwiązań dostępnych w naszym salonie. Z myślą o klientach zapewniamy satysfakcjonujące warunki zakupu opierające się na interesujących rozwiązaniach i oryginalnej stylistyce w połączeniu z przystępną ceną.

Z zastosowania oświetlenia LED płynie wiele korzyści. Ten typ oświetlenia powoli wypiera inne ze względu na szerokie możliwości aranżacyjne. Niewątpliwą zaletą jest bogata kolorystyka, dzięki której jeszcze łatwiej osiągnąć ciekawe efekty w stylizacji wnętrz. Światło jest jaśniejsze, a na dodatek czystsze niż w przypadku zastosowania innych technologii oświetleniowych. Ekologia również odgrywa znaczącą rolę. Do produkcji świateł LED nie stosuje się rtęci ani innych metali, które stwarzają zagrożenie dla środowiska naturalnego. Niska emisja ciepła nie szkodzi roślinności, dlatego oświetlenie ledowe jest wykorzystywane w ogrodach i parkach. Jedną z największych zalet jest energooszczędność. Mały pobór energii przekłada się też na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, który jest uwalniany podczas jej produkcji. Żarówki LED nie wymagają długiego czasu nagrzewania się, co powoduje, że rozświetlają się mocnym światłem natychmiast. Oświetlenie ledowe charakteryzuje się długą żywotnością. Okres pracy żarówek typu LED jest kilkaset razy dłuższy niż żarówek tradycyjnych. Produkty są odporne na duże wahania temperatury i urazy mechaniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów w Salonie LED!

2 myśli nt. „Oświetlenie Salon Led

Dodaj komentarz