Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu

Szukasz opraw oświetleniowych lub linii świetlnych, które będą doskonale wpasowane w sufit lub ścianę? W takim przypadku warto zdecydować się na oprawy wykonane z gipsowych mieszanek. Pełną gamę tych artykułów ma w swojej ofercie hiszpańska marka BPM Lighting, która opracowała specjalny materiał Crismosil. W takich oprawach umieścić można różne źródła światła, w tym żarówki LED, tworząc energooszczędne i wydajnie działające lampy, które np. dyskretnie będą oświetlały wnętrze.

Czym jest Crismosil?

Crismosil jest specjalną mieszanką składającą się z gipsu, włókna szklanego, żywicy oraz akrylu. Wyróżnia się zwartą strukturą, jest twarda, można pomalować ją na dowolny kolor dopasowany do charakteru aranżacji, dlatego po wykończeniu nie wyróżnia się na tle ściany czy sufitu z materiałów kartonowo-gipsowych, tworząc punkt świetlny bez widocznych elementów charakterystycznych dla zwykłych oczek oświetleniowych. Pełna integracja oświetlenia ze ścianą lub sufitem to najnowszy trend w aranżacji wnętrz i efektowne rozwiązanie, a zastosowanie wysokiej jakości diod LED w pełni uzasadnione ekonomicznie.

Pasują do każdego wnętrza

Dużą zaletą opraw gipsowych jest ich wszechstronność – jako że nie wyróżniają się z nawierzchni, w której został zamontowane, pasują zarówno do przestrzeni urządzonych klasycznie, jak i nowocześnie. Są wybierane do salonów, sypialni, kuchni, na korytarze i do wielu innych pomieszczeń komercyjnych. Oprawy oferowane są w różnych kształtach – punkt świetlny może mieć kształt kwadratowy, prostokątny, okrągły czy owalny. Niektóre punkty świetlne mogą być też skierowany zarówno do dołu, jak i do góry zgodnie z upodobaniami klienta.

Montaż opraw oświetleniowych z Crismosilu

Zamontowanie opraw oświetleniowych wykonanych z Crismosilu i innych opraw gipsowych jest wyjątkowo łatwe. W tym celu należy wyciąć w płycie gipsowo-kartonowej otwór w odpowiednim miejscu, w którym punkt światła ma się znaleźć, i zamontować w nim specjalną metalową ramkę, a w niej umieścić oprawę. Następnie miejsca łączenia należy zaszpachlować i pomalować na wybrany kolor. W ten sposób oprawa jest idealnie wpasowana w powierzchnię.

Oprawy oświetleniowe z Crismosilu doskonale nadają się do każdego wnętrza – wybierane są zarówno do klasycznie wyposażonych salonów, jak i na nowoczesne korytarze w biurach, hotelach itp. Gdy zwykłe oprawy nie zdają egzaminu, te wykonane z mieszanki gipsowej są optymalnym wyborem – bez kompromisów! Pełną ofertę oświetlenia firmy BPM znajdą Państwo w naszym sklepie

Zachęcamy do obejrzenia filmiku instruktażowego z montażu opraw firmy BPM montaż opraw z Crismosilucharles Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu cilene Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu kore Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu nadir 10113 2 Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu nadir 10114 3 Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu sirio 10077 Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu koral Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu orionis 10080 Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu volcano 1 Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu volcano Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu menorca 10550 2 Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu menorca 10551 Oprawy oświetleniowe BPM z Crismosilu – idealne dopasowanie do ściany i sufitu

Dodaj komentarz